Ons team

Maak kennis met alle enthousiaste medewerkers van Karmac Informatie & Innovatie! Wij maken uw informatie voor nu én in de toekomst veilig toegankelijk.

Martijn Kist

Productmanager HR-verwerkingen

0622718492
martijn.kist@karmac.nl

Jimmy Hertroys

Assistent Projectmanager Overheid

0613083157
Jimmy.Hertroys@karmac.nl

Demy van Leusden

Productmanager Overheid

0630173709
Demy.van.Leusden@karmac.nl

Ricardo de Vries

Sr. Accountmanager zakelijk dienstverlening & postverwerking

0613731612
Ricardo.de.vries@karmac.nl

Gerco Van Der Velde

Assistent Projectmanager Cultural Heritage

Lyanca Hendriks

Project Manager zakelijke dienstverlening & postverwerking

0623498217
Lyanca.Hendriks@karmac.nl

Bibi Nijssen

Assistent Projectmanager HR-verwerkingen

0613434065
Bibi.Nijssen@karmac.nl

Marion Vos

Assistent Projectmanger Overheid

Nadine Jongeneelen

Directeur

0651819761
Nadine.Swaan@karmac.nl

Remco Romeijn

Manager Techniek, Processen en ICT

0613658055
Remco.Romeijn@karmac.nl

Richard Beumer

Manager bedrijfsbureau

Sharon Korenhof

Project Manager HR-verwerkingen

0683300984
Sharon.korenhof@karmac.nl

Herma Kroon

Junior Project Manager HR-verwerkingen

0683495035
Herma.Kroon@Karmac.nl

Gouwkje Ellens

Junior Project Manager Cultural Heritage

0683493882
gouwkje.ellens@karmac.nl

Wim J. De boer

Sr. Projectmanager Karmac Caribbean & Cultural Heritage

0611305892
Wimj.de.Boer@karmac.nl

Marsha Halff

Assistent Projectmanager overheid

06237479482
marsha.halff@karmac.nl

© Copyright Karmac Informatie Innovatie 2022 | Powered by iClicks | Sitemap | Cookieinstellingen | Privacy verklaring