Het team van Karmac

Maak kennis met de enthousiaste specialisten van Karmac Informatie & Innovatie!

Karmac maakt de informatie voor nu én in de toekomst: veilig toegankelijk. Bij Karmac werken +/- 90 enthousiaste medewerkers met elk hun eigen specialisme. Hieronder een deel van het team:

Fennie Klein

Managementassistente

0653352068
fennie.klein@karmac.nl

Demy van Leusden

Productmanager Overheid

0630177309
Demy.van.Leusden@karmac.nl

Gerco Van Der Velde

Assistent Projectmanager Cultural Heritage

Lyanca Hendriks

Project Manager zakelijke dienstverlening & postverwerking

0623498217
Lyanca.Hendriks@karmac.nl

Remco Romeijn

Manager Techniek, Processen en ICT

0613658055
Remco.Romeijn@karmac.nl

Richard Beumer

Manager bedrijfsbureau

Marsha Halff

Projectmanager overheid

0623747948
marsha.halff@karmac.nl

Wim J. De boer

Sr. Projectmanager Karmac Caribbean & Cultural Heritage

0611305892
Wimj.de.Boer@karmac.nl

© Copyright Karmac Informatie Innovatie 2024 | Powered by iClicks | Sitemap | Cookieinstellingen | Privacy verklaring